Ubezpieczenia komunikacyjne

ubezpieczenia komunikacyjne Warszawa

Oferujemy ubezpieczenia samochodowe, w tym ubezpieczenie autocasco oraz ubezpieczenie OC, dla osób fizycznych oraz prawnych. W zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych posiadamy wiele atrakcyjnych rozwiązań, które bezpośrednio przekładają się na niższą składkę płaconą przez klienta. Oferujemy ubezpieczenia OC, AC, NNW kierowcy i pasażerów (od następstw nieszczęśliwych wypadków), minicasco i assistance. Zapewniamy odszkodowanie chroniące właściciela pojazdu, mienie oraz osoby przez niego poszkodowane, pomoc przy szkodzie oraz ubezpieczenie szyb pojazdu, ubezpieczenie ochrony prawnej w procesie likwidacji szkody z któregokolwiek produktu ubezpieczenia pakietowego.  

Ubezpieczenia
mieszkań i domów

ubezpieczenia mieszkań i domów Warszawa

Ubezpieczenia domu i mieszkania posiada w swojej ofercie każde towarzystwo ubezpieczeniowe w Polsce. Z tej sztandarowej usługi możemy skorzystać, posiadając na własność nieruchomość: dom, mieszkanie, garaż, pomieszczenie gospodarcze, małą architekturę, dom w trakcie budowy czy domek letniskowy. Aby ubezpieczyć mieszkanie, nie musimy być w nim na stałe zameldowani.

To ubezpieczenie pozwala nam chronić mury, mienia ruchome, elementy stałe znajdujące się wewnątrz. Polisie podlegają więc takie elementy jak meble, sprzęt RTV AGD, stół, szafy, ale też podłogi, panele, ściany, zabudowane kuchnie, szafy, kaloryfery, itp. Ubezpieczając dom i mieszkanie, możemy zabezpieczyć również wszystkie budowle, które znajdują się wokół naszego domu, np. chodniki, ogrodzenie, korty tenisowe, altanki, pomieszczenia gospodarcze, zawartość piwnic czy szyby.

Ubezpieczenia
flotowe

ubezpieczenia flotowe Warszawa

Znalezienie dobrego ubezpieczenia floty pojazdów firmowej jest znacznie trudniejszym zadaniem niż ubezpieczenie własnego samochodu. Wynika to z faktu znacznie większego ryzyka uszkodzenia tych pojazdów. Skutkuje to faktem, że ubezpieczenia flotowe rzadko znajdują się w ofertach towarzystw ubezpieczeniowych, a jeżeli są to nie zawsze tanie. Jako doświadczeni przedstawiciele ubezpieczeniowi współpracujący z praktycznie każdą agencją, oferujemy przygotowanie oferty ubezpieczenia flotowego dostosowanej do potrzeb i budżetu klienta. Dzięki nam firmy nie przepłacają i zachowują wysoką jakości i zakres ubezpieczenia floty pojazdów firmowych.

Ubezpieczenia
dla firm

ubezpieczenia dla firm Warszawa

Każdy świadomy i odpowiedzialny przedsiębiorca stawia na kompleksowe i dobre ubezpieczenie swojej firmy. To pozwala na zminimalizowanie ryzyka, które może spowodować straty finansowe i paraliż działalności firmy. Zdając sobie sprawę, jaką odpowiedzialnością jest dobre zabezpieczenie firmy, przygotowujemy rzetelną i dokładną ofertę ubezpieczenia dla firmy. Rezultatem naszej pracy jest zminimalizowanie ryzyka strat i ponoszenie niskich kosztów przez przedsiębiorców. 

Ubezpieczenia na życie indywidualne i grupowe

Warszawa ubezpieczenia komunikacyjne

Indywidualne ubezpieczenie na życie to zapewnienie dobrej przyszłości swoim najbliższym oraz zabezpieczenie dla Ciebie na wypadek różnych nieprzewidzianych zdarzeń losowych, które mogą wydarzyć się w rodzinie. Dzięki niemu Twoi najbliżsi będą mogli utrzymać dotychczasowy poziom życia, spłacić kredyt lub inne zobowiązania finansowe.

Grupowe ubezpieczenie na życie skierowane jest do grupy pracowników oraz wszelkich innych grup formalnych. Ubezpieczenie pełni funkcję ochronną i obejmuje szeroki zakres wiekowy  - do ubezpieczenia mogą przystąpić osoby w wieku 18-70 lat. Zapewnij sobie i swoim pracownikom bezpieczną przyszłość już dziś!